הטיפולים, הסדנאות
והדוכן הנודד


image alt

טיפולי גוף נפש


נרות הופי לילדים ומבוגרים

נרות הופי לילדים ומבוגרים

נרות הופי הם למעשה גליל חלול העשוי בד כותנה, צמחי מרפא ושעוות דבורים פרופוליס. נרות הופי במקור הגיעו משבטי האינדיאנים כאשר האינדיאנים השתמשו מבד רקום ידנית ושעוות לטיפול באוזניים. האנידאנים החזיקו באמונה שתחזוקה שוטפת של הגוף צריכה לכלול טיפול שבועי של נרות הופי לחיזוק המערכת החיסונית ושחרור של חומר פיזי תקוע שיש לו גם תקיעות מנטלית ורוחנית. התחושה של אדם לפני הטיפול ולאחריו היא שונה לחלוטין, תחושת שחרור, האדם מעלה חיוך וחש קל ובריא יותר. נרות הופי יתנו מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מ- *דלקות אוזניים חוזרות *מערכ חיסונית חלשה *צבירה ועודף נוזלים בגוף *עודף שעווה באוזן *תקופת בקיעת שיניים בהם יש פוטנציאל גדול יותר לדלקות אוזניים *נזלת וליחה כרונית *סינוסיטיס *אנשים המרבים לצלול *טינטון (שאינו על רקע עצבי) התוויות - נרות הופי לא מטפלים בזמן דלקת פעילה או נקב באוזן. אופן הטיפול מתבצע כאשר אחד ההורים מגיע לקליניקה בליווי הילד החולה. ניתנת הדרכה תוך הטיפול בכדאי שההורה ימשיך במידת הצורך את הטיפול בבית בעצמו. הפגישה מתחלקת ל 3 חלקים - שיחת אבחון הסוקרת את חיי הילד, החל תזונה, אורך חיים והפן הנפשי בחייו. החלק השני הוא הטיפול עצמו, הילד שוכה על מיטת הטיפולים או יושב על ההורה ואני מבצעת טיפול בכל צד בנר הופי. כאשר במהלך הטיפול ובחלקו האחרון ההורה מקבל הדרכה לטיפול בבית וניתן לו שמן מרפא לאוזניים להמשך טיפול. במידת הצורך ישולבו גם צמחים. משך הפגישה 50-60 דקות. עלות הטיפול 250 ש"ח והמחיר כולל זוג נרות הופי להמשך טיפול ושמן מרפא. הטיפול מתבצע בקליניקה בלבד.


עיסוי שוודי לנשים בלבד (ולנשים במעגל ההריון והלידה)

עיסוי שוודי לנשים בלבד (ולנשים במעגל ההריון והלידה)

עיסוי שוודי המלווה בשמנים אתריים המותאמים אישית לצורך המטופלת. העיסוי מתבצע בקליניקה ביתית ברעננה, משלב בתוכו טכניקת עיסוי שוודי, אבנים חמות,רפלקסולוגיה ועיסוי פנים. מה מיוחד בעיסוי שלי? זה לא רק עיסוי גוף. הגוף מספר סיפור, עולים מסרים ממנו, נקודות תקועות, רגשות שלעיתים מבקשות לצאת ולהשתחרר. מעבר לטיפול מול הגוף יש עבודה רוחנית, לעיתים ללא התערבות המטופל. העיסוי מיועד עבור נשים בלבד, עיסוי עבודה עמוקה נפשית או רק נגיעה בגוף. משך העיסוי 50-90 דקות (בהתאם לצורך המטופלת), ניתן לנשים הרות משבוע 15 ובעלות של 250 ש"ח.


פרחי באך - אבחון והתאמת תמצית אישית טיפולית

פרחי באך - אבחון והתאמת תמצית אישית טיפולית

שיטת פרחי באך היא שיטה טיפולית פנימית במטרה לאזן מצבים רגשיים וגופניים. את השיטה פיתח ד"ר אדוארד באך כאשר התפיסה שלו הייתה "שאין מחלות יש רק אנשים חולים". ד"ר אדוארד באך מצא 38 תמציות שונות כאשר כל תמצית מופקת מצמח אחר. תמציות פרחי באך מופקות מטל הפרח הנאסף ממנו באור ראשון ובטל נמצאת אנרגיית הריפוי של הצמח. במפגש הטיפולי אנחנו נשוחח, נבין מה מקור חוסר האיזון הרגשי או המחלה כאשר בהמשך יקבל המטופל תמצית טיפולית אישית שיש בה בין 3-7 צמחים שונים. הטיפול מיועד מגיל לידה ועד מבוגרים כאשר ניתן לערוך אותו טלפונית ולקבל את התמצית עד דלת הבית בעזרת שליח. במקרה והמטופל הוא ילד, השיחה מתבצעת עם אחד ההורים ואנו שומרים במידת הצורך על קשר רציף כל זמן הלקיחה. את התמצית יש לסיים עד סופה ומשך הטיפול הוא בין 3 שבועות עד חודש. טיפול בפרחי באך נהדר עבור ילדים הסובלים מקושי בשינויים (אח חדש, כניסה לגן חדש, גמילה מחיתולים, מחלות כרוניות חוזרות, קושי בשינה ועוד...),התקפי זעם ומצבי רוח שאינן מאוזנים,הפרעות קצב וריקוד, פחדים וכל מצב בחייו של הילד בו אנו ההורים חשים שיש צורך לחזק מעבר. עלות טיפול + אבחון , טלפוני ושליחת התמצית - 220 ש"ח , טיפול פרונטלי בקליניקה 250 ש"ח. הטיפול כולל תמצית טיפולית אחת וכל תמצית נוספת בהמשך במידת הצורך בעלות של 180 ש"ח.


פגישה אישית - ייעוץ,למידה,אבחון והתאמת טיפול בצמחים ושמנים

פגישה אישית - ייעוץ,למידה,אבחון והתאמת טיפול בצמחים ושמנים

לא יוצאים ממעגל החולי? יש לך ארון תוספים ואת לא יודעת מה מטפל במה? את רוצה להתחיל לעבור לבית טבעי ולא יודעת איך להתחיל? זה בדיוק הזמן לקבוע לך פגישה אישית איתי. השנים והידע המקצועי שצברתי בתחום הרפואה המשלימה נותנים לי את היכולת לעשות לך סדר בדברים. יחד נשב בפגישה אישית, נבין יותר מה אורך החיים,נלמד איך לטפל במקרה הצורך בשמנים אתרים מסויימים,אלו צמחים יכולים לחזק אתכם ועוד.. את מגיעה עם הנושא ואני נותנת את התוכנית (סיכום פגישה ישלח במייל ). פגישה אישית בת שעה בעלות של 250 ש"ח כאשר בסופה את מקבלת 50 ש"ח זיכוי לרכישה ממוצרי בקליניקה במעמד הטיפול. הפגישה אישית, ונערכת בקליניקה הביתית שלי ברעננה. במידת הצורך והמרחק ניתן גם לערוך אותה בביתך.


סדנאות ריפוי טבעי


סדנאות קבוצתיות בריפוי טבעי

סדנאות קבוצתיות בריפוי טבעי

נשים אחרי לידה,ערבי נשים,בעלות מרכזי הורות,דולות ועוד, רוצות להעשיר את הידע שלכן בריפוי טבעי? זו הסדנא עבורכן. סדנאת עומק בת שעתיים בנושאי - טיפול בתינוקות וילדים בעזרת צמחים ושמנים וסדנאת עזרה ראשונה טבעית. הסדנא הנודדת הוזמנה לעשרות מפגשים ברחבי הארץ במהלך השנים האחרונות ולימדה נשים רבות איך לטפל באופן טבעי. הסדנא כוללת מצגת מפורטת, הרחה והדגמה חיה. הסדנא ידידותית לאימהות עם תינוקות ויכולה להתקיים גם באוויר הפתוח. בסוף כל סדנאת עומק תנתן האפשרות לרכוש ממוצרי החנות בטבע שלי בהנחה. פני עוד היום והזמיני אותי, אני מגיעה כמעט לכל מקום :)

לפרטים נוספים על סדנאת ריפוי טבעי בתינוקות וילדים והרשמה לחצי כאן

דוכן מוצרים - בטבע שלי


דוכן מכירה

דוכן מכירה

מוצרי החנות בטבע שלי יוצאים לפגוש את הקהל פנים אל פנים! אירועי מכירה באירועים, הפנינג בריאות, אוניברסיטאות ועוד! הדוכן מגיע עם מגוון שמנים, סירופים טבעיים, קוסמטיקה טבעית, היגיינה נשית טבעית, ענברים ועוד! מארגנים אירוע כזה ורוצים שנגיע? שלחו לנו מייל ואנחנו שם.

ברוכים הבאים לחנות "בטבע שלי".
תודה שבחרתם לרכוש את מוצריי !
חשוב שתדעו כמה דברים על מוצרי והשירותים של החנות.

משלוחים

א. המשלוחים מתבצעים ב-2 דרכים לבחירתכם - 1.דואר רשום מתבצעים ע"י דואר ישראל בעלות של 15 ש"ח,
2.חברת שילוח המתמחה בהובלה מוצרים רגישים בטמפ' מבוקרת בשם - לוג'יסטי פארם, עד הלקוח בעלות של 30 ש"ח
זמן אספקה-
1. איסוף עצמי - רעננה - ניתן לאסוף בתיאום מראש גם במיידי.
איירפורט סיטי - 24 שעות מרגע ההזמנה ניתן לאסוף בימי א-ה בין השעות 9:30-17:00 בתיאום טלפוני בלבד.
2. דואר ישראל - לדואר, כפי שאנחנו יודעים, חוקים משלו. בפועל, ההזמנה יוצאת מאיתנו 24 שעות אחרי ההזמנה, ימסר מספר מעקב במייל,אך אין אנו יכולים להתחייב על זמן הגעה מדוייק של החבילה.
ברוב המקרים, זה יקח כמה ימים בודדים, במקרים חריגים יתכנו עיכובים. אנחנו ממליצים מראש ,במידה של דחיפות למוצרים, לקחת בחשבון את הנתון הזה ולבחור בשליח עד הבית.
3.שליח עד הבית בטמפ' מבוקרת - זמן אספקה עד 3 ימי עסקים לערים מרכזיות וייעדים במרכז.
יעדים מרוחקים יותר ,עד 7 ימי עסקים, לא כולל שישי/שבת וערבי חג.
במידה והשליח ניסה ליצור קשר טלפוני ולא היה מענה,החבילה עוברת למסירה ליום שלמחרת.
ב.מוצרים יוצאי דופן שאינם קיימים במלאי ברגע הרכישה,זמן המשלוח משתנה ועלול להיות ארוך מ-10,במקרה כזה הודעה תשלח במייל לאחר השלמת הרכישה.
ג.חבילה שתשלח בדואר רשום ותחזור בגלל שלא נדרשה תחוייב שוב בדמי משלוח.
ד.תמחור המשלוח הוא נטו משקל החבילה לפי המחירון של דואר ישראל,אין לי שום מטרות רווח במשלוחים ובדרך כלל אני מעגלת למטה :).
ה. אפשר לאסוף מוצרים - קריית שדה התעופה AIRPORT CITY או- אצלי בקליניקה הביתית ברעננה ללא עלות ובתיאום מראש בטל' 0544321767 .

החזרות מוצרים וביטולים

א. זיכוי כספי - כל המוצרים ,מלבד מחרוזת ענברים ניתן להחזיר עד 3 ימי עסקים מיום הקנייה,
רק כאשר המוצר לא נפתח ,באריזתו המקורית ובדואר רשום בלבד או לאחת מנקודות האיסוף המצוינות למטה ולקבל זיכוי מלא באותה צורה שבה רכש מינוס עמלת ביטול עסקה של 5% מסהכ העסקה.
עלות המשלוח על הקונה ואין החזר של דמי משלוח.
מעל 3 ימי עסקים מרגע העסקה ינתן זיכוי לרכישה בחנות בשווי הפריטים שהוחזרו למעט דמי משלוח, הזיכוי תקף לשנה מרגע הנפקתו (ובמידת הצורך יהיה ניתן לקבל הארכה)
בקיץ - מוצרים רגישים לחום נדרש להחזירם פיזית לאחת מנקודות האיסוף - רעננה או קרית שדה התעופה ולא ינתן להחזירם בדואר רשום בשל הטמפ' הלא מובקרת.

ב. ביטול קנייה - אפשר להתחרט! זה מובן ומקובל! עד שלושה ימים מיום הרכישה ובתנאי שהמשלוח טרם יצא לדרכו תקבלו החזר מלא באותה צורת תשלום בה רכשתם.
במידה והמשלוח יצא לדרכו העלות של שליחתו חזרה,בדואר רשום על הקונה בלבד,ואז ההחזר הוא ע"י זיכוי בלבד.

ג.מחרוזות ענבר ניתנות להחלפה תוך 3 ימים מהרגע שהתקבלו אצל הלקוח,באריזתם המקורית וללא החזר של דמי משלוח. במקרה של זיכוי יש עמלת 5% ביטול הקניה.

ד.מוצרים שלא יאספו מנקודות האיסוף אחרי שבוע לא יתאפשר החזר כספי אלא זיכוי בחנות בלבד בשווי החבילה.

ה.חבילות שלא יאספו מנקודות איסוף - פיקאפ, משלוח נוסף יהיה על חשבון הלקוח.


תשלום

1. ניתן לשלם בחנות בכרטיסי אשראי.

2. ניתן לבצע רכישות על ידי תשלום בהעברה בנקאית. פרטי החשבון לתשלום ינתנו או בהודעה בפייסבוק או ב 0544321767 . רק כאשר אקבל אסמכתא לתשלום המשלוח יצא לדרך.

3.ניתן לשלם בפייפל. אזדקק לכתובת מייל של הקונה ,תשלח אליו בקשת תשלום דרך פייפל למייל ורק אז החבילה תצא לדרך.

4 ניתן לבצע תשלום במזומן בתאום בטל' 0544321767

5.במקרה של ביטול עסקה והחזר כספי יגבו 5% דמי עמלה וטיפול לפי החוק.
6. ניתן לשלם בתשלומים. בחנות ניתן לשלם ב 2 תשלומים וטלפונית יותר. לתשלומים יש עמלה של 0.75% לשני תשלומים, 3 תשלומים 1.75%.
כללי
אני עושה הכל בכדי שתקבלו את השירות המהיר והמדוייק ביותר לצורך שלכם,תמיד אשמח לשמוע על דרכים לשפר,פידבקים או סתם "חל שיפור במצבי" :).

אין להעתיק,לשכפל או לצטט ללא אישורה של ענת שיינרמן,תמונות או מלל הכתוב על פי חוק זכויות יוצרים. כל המחליט לעשות זאת בכל זאת מסתכן בקרמה רעה ותביעה בבית משפט.
x

#{title}

#{text}

#{price}