הטיפולים, הסדנאות
והדוכן הנודד


image alt

טיפולי גוף נפש


נרות הופי לילדים ומבוגרים

נרות הופי לילדים ומבוגרים

נרות הופי הם למעשה גליל חלול העשוי בד כותנה, צמחי מרפא ושעוות דבורים פרופוליס. נרות הופי במקור הגיעו משבטי האינדיאנים כאשר האינדיאנים השתמשו מבד רקום ידנית ושעוות לטיפול באוזניים. האנידאנים החזיקו באמונה שתחזוקה שוטפת של הגוף צריכה לכלול טיפול שבועי של נרות הופי לחיזוק המערכת החיסונית ושחרור של חומר פיזי תקוע שיש לו גם תקיעות מנטלית ורוחנית. התחושה של אדם לפני הטיפול ולאחריו היא שונה לחלוטין, תחושת שחרור, האדם מעלה חיוך וחש קל ובריא יותר. נרות הופי יתנו מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מ- *דלקות אוזניים חוזרות *מערכ חיסונית חלשה *צבירה ועודף נוזלים בגוף *עודף שעווה באוזן *תקופת בקיעת שיניים בהם יש פוטנציאל גדול יותר לדלקות אוזניים *נזלת וליחה כרונית *סינוסיטיס *אנשים המרבים לצלול *טינטון (שאינו על רקע עצבי) התוויות - נרות הופי לא מטפלים בזמן דלקת פעילה או נקב באוזן. אופן הטיפול מתבצע כאשר אחד ההורים מגיע לקליניקה בליווי הילד החולה. ניתנת הדרכה תוך הטיפול בכדאי שההורה ימשיך במידת הצורך את הטיפול בבית בעצמו. הפגישה מתחלקת ל 3 חלקים - שיחת אבחון הסוקרת את חיי הילד, החל תזונה, אורך חיים והפן הנפשי בחייו. החלק השני הוא הטיפול עצמו, הילד שוכה על מיטת הטיפולים או יושב על ההורה ואני מבצעת טיפול בכל צד בנר הופי. כאשר במהלך הטיפול ובחלקו האחרון ההורה מקבל הדרכה לטיפול בבית וניתן לו שמן מרפא לאוזניים להמשך טיפול. במידת הצורך ישולבו גם צמחים. משך הפגישה 50-60 דקות. עלות הטיפול 250 ש"ח והמחיר כולל זוג נרות הופי להמשך טיפול ושמן מרפא. הטיפול מתבצע בקליניקה בלבד.


עיסוי שוודי לנשים בלבד (ולנשים במעגל ההריון והלידה)

עיסוי שוודי לנשים בלבד (ולנשים במעגל ההריון והלידה)

עיסוי שוודי המלווה בשמנים אתריים המותאמים אישית לצורך המטופלת. העיסוי מתבצע בקליניקה ביתית ברעננה, משלב בתוכו טכניקת עיסוי שוודי, אבנים חמות,רפלקסולוגיה ועיסוי פנים. מה מיוחד בעיסוי שלי? זה לא רק עיסוי גוף. הגוף מספר סיפור, עולים מסרים ממנו, נקודות תקועות, רגשות שלעיתים מבקשות לצאת ולהשתחרר. מעבר לטיפול מול הגוף יש עבודה רוחנית, לעיתים ללא התערבות המטופל. העיסוי מיועד עבור נשים בלבד, עיסוי עבודה עמוקה נפשית או רק נגיעה בגוף. משך העיסוי 50-90 דקות (בהתאם לצורך המטופלת), ניתן לנשים הרות משבוע 15 ובעלות של 250 ש"ח.


פרחי באך - אבחון והתאמת תמצית אישית טיפולית

פרחי באך - אבחון והתאמת תמצית אישית טיפולית

שיטת פרחי באך היא שיטה טיפולית פנימית במטרה לאזן מצבים רגשיים וגופניים. את השיטה פיתח ד"ר אדוארד באך כאשר התפיסה שלו הייתה "שאין מחלות יש רק אנשים חולים". ד"ר אדוארד באך מצא 38 תמציות שונות כאשר כל תמצית מופקת מצמח אחר. תמציות פרחי באך מופקות מטל הפרח הנאסף ממנו באור ראשון ובטל נמצאת אנרגיית הריפוי של הצמח. במפגש הטיפולי אנחנו נשוחח, נבין מה מקור חוסר האיזון הרגשי או המחלה כאשר בהמשך יקבל המטופל תמצית טיפולית אישית שיש בה בין 3-7 צמחים שונים. הטיפול מיועד מגיל לידה ועד מבוגרים כאשר ניתן לערוך אותו טלפונית ולקבל את התמצית עד דלת הבית בעזרת שליח. במקרה והמטופל הוא ילד, השיחה מתבצעת עם אחד ההורים ואנו שומרים במידת הצורך על קשר רציף כל זמן הלקיחה. את התמצית יש לסיים עד סופה ומשך הטיפול הוא בין 3 שבועות עד חודש. טיפול בפרחי באך נהדר עבור ילדים הסובלים מקושי בשינויים (אח חדש, כניסה לגן חדש, גמילה מחיתולים, מחלות כרוניות חוזרות, קושי בשינה ועוד...),התקפי זעם ומצבי רוח שאינן מאוזנים,הפרעות קצב וריקוד, פחדים וכל מצב בחייו של הילד בו אנו ההורים חשים שיש צורך לחזק מעבר. עלות טיפול + אבחון , טלפוני ושליחת התמצית - 220 ש"ח , טיפול פרונטלי בקליניקה 250 ש"ח. הטיפול כולל תמצית טיפולית אחת וכל תמצית נוספת בהמשך במידת הצורך בעלות של 180 ש"ח.


פגישה אישית - ייעוץ,למידה,אבחון והתאמת טיפול בצמחים ושמנים

פגישה אישית - ייעוץ,למידה,אבחון והתאמת טיפול בצמחים ושמנים

לא יוצאים ממעגל החולי? יש לך ארון תוספים ואת לא יודעת מה מטפל במה? את רוצה להתחיל לעבור לבית טבעי ולא יודעת איך להתחיל? זה בדיוק הזמן לקבוע לך פגישה אישית איתי. השנים והידע המקצועי שצברתי בתחום הרפואה המשלימה נותנים לי את היכולת לעשות לך סדר בדברים. יחד נשב בפגישה אישית, נבין יותר מה אורך החיים,נלמד איך לטפל במקרה הצורך בשמנים אתרים מסויימים,אלו צמחים יכולים לחזק אתכם ועוד.. את מגיעה עם הנושא ואני נותנת את התוכנית (סיכום פגישה ישלח במייל ). פגישה אישית בת שעה בעלות של 250 ש"ח כאשר בסופה את מקבלת 50 ש"ח זיכוי לרכישה ממוצרי בקליניקה במעמד הטיפול. הפגישה אישית, ונערכת בקליניקה הביתית שלי ברעננה. במידת הצורך והמרחק ניתן גם לערוך אותה בביתך.


סדנאות ריפוי טבעי


סדנאות קבוצתיות בריפוי טבעי

סדנאות קבוצתיות בריפוי טבעי

נשים אחרי לידה,ערבי נשים,בעלות מרכזי הורות,דולות ועוד, רוצות להעשיר את הידע שלכן בריפוי טבעי? זו הסדנא עבורכן. סדנאת עומק בת שעתיים בנושאי - טיפול בתינוקות וילדים בעזרת צמחים ושמנים וסדנאת עזרה ראשונה טבעית. הסדנא הנודדת הוזמנה לעשרות מפגשים ברחבי הארץ במהלך השנים האחרונות ולימדה נשים רבות איך לטפל באופן טבעי. הסדנא כוללת מצגת מפורטת, הרחה והדגמה חיה. הסדנא ידידותית לאימהות עם תינוקות ויכולה להתקיים גם באוויר הפתוח. בסוף כל סדנאת עומק תנתן האפשרות לרכוש ממוצרי החנות בטבע שלי בהנחה. פני עוד היום והזמיני אותי, אני מגיעה כמעט לכל מקום :)

לפרטים נוספים על סדנאת ריפוי טבעי בתינוקות וילדים והרשמה לחצי כאן

דוכן מוצרים - בטבע שלי


דוכן מכירה

דוכן מכירה

מוצרי החנות בטבע שלי יוצאים לפגוש את הקהל פנים אל פנים! אירועי מכירה באירועים, הפנינג בריאות, אוניברסיטאות ועוד! הדוכן מגיע עם מגוון שמנים, סירופים טבעיים, קוסמטיקה טבעית, היגיינה נשית טבעית, ענברים ועוד! מארגנים אירוע כזה ורוצים שנגיע? שלחו לנו מייל ואנחנו שם.

x

#{title}

#{text}

#{price}