מאמרים בריפוי טבעי


 7 מוצרי חובה לבית טבעי מתחיל

7 מוצרי חובה לבית טבעי מתחיל

רוצות לבנות ארון תרופות טבעי בבית ואתן לא יודעות מאיפה להתחיל? אז הנה רשימה מסודרת של 7 מוצרי חובה לכל ארון מתחיל בטיפול טבעי והתמודדות עם מחלות החורף~

שמן רבינסרה ומצוקת נשימה

שמן רבינסרה ומצוקת נשימה

כל הורה יודע, שאחד הרגעים המלחיצים ביותר בהורות הוא הרגע בו הילד נכנס למצוקת נשימה. מצוקת נשימה יכולה להגיע על רקע שיעול טורדני, התקף אסתמה או בכי היסטרי. תינוקות רכים שהושכבו לישון ,בריאים מתעוררים אחרי שעה בשיעול טורדני, לרוב יבש מאוד ומחניק, ואנחנו ההורים מאוד רוצים לסייע ובמיידי. כמה טיפות בלבד בטכניקה מיוחדת משמן אחד, קטן יכול לסייע במיידי למצבים אלו.

דלקת אוזניים ושמנים אתריים

דלקת אוזניים ושמנים אתריים

הילד מתעורר בלילה, בבכי מר ולא פוסק. מגרד ומשפשף את האוזניים ואת פשוט לא יודעת איך לעזור לו. במאמר הזה נלמד יחד טכניקה פשוטה למענה נקודתי בכאבי אוזניים בתינוקות וילדים.

איך מטפלים באופן טבעי במחלות החורף?

איך מטפלים באופן טבעי במחלות החורף?

איך מטפלים באופן טבעי במחלות החורף? איך מחזקים ומטפלים בילדים בזמן החורף? החורף ממש כאן ובגדול ואיתו - *הנזלת, *הליחה, *השיעול וכל מה שקשור בשפעת כאן והרבה! ילדים מנוזלים מסתובבים בינינו , משתעלים שיעול מלא בליחה ובעיקר סובלים.....(ואנחנו בסבל איתם) אז מה עושים? דבר ראשון מחזקים. זה אולי ישמע קצת *מהפכני*,אבל כניסה לגן או חורף הם ממש לא מחייבים ילדים חולים! זה נכון שלחלות פה ושם כן חשוב לילדנו, בעיקר לתינוקות, כך למעשה מערכת החיסונית שלהם מתחזקת ונבנית, אבל ילד שמבלה שבוע בבית שבוע בגן הוא ממש לא מן הנורמה. אז איך בכל זאת מחזקים את ילדנו לקראת החורף? בכמה דרכים,

הכינו את ילדכם לחורף (המאמר שתתחילו לקרוא בפסח..)

הכינו את ילדכם לחורף (המאמר שתתחילו לקרוא בפסח..)

הקיץ, ובפרט אוגוסט הוא תקופה נהדרת להכין את ילדנו ומערכת החיסונית שלהם לקראת החורף. בין אם אנחנו אימהות לילדים בחינוך ביתי או רק ילדים בחופשה מאוד ארוכה, הדבר האחרון שמעסיק אותנו בחודשי הקיץ,הוא מחלות החורף וחיזוק ילדנו.

איך בונים תיק עזרה ראשונה טבעי?

איך בונים תיק עזרה ראשונה טבעי?

איך בונים תיק עזרה ראשונה טבעי לתינוקות וילדים? איך מטפלים באופן טבעי ב-חבלות,חתכים,חבורות וכל מה שקורה להם - והלב שלך נופל !אז למי שעוד לא מכיר/ה אני ענת שיינרמן,אימא לשלושה בנים,שזזים והמון הצעיר בחבורה עשה את צעדיו הראשונים בגיל 10 חודשים מה שבפועל אומר - המון המון נפילות, .מזכרות מרהיטים בבית ובגדול סיום תקופה הישיבה - שלי. .....אז איך אפשר לטפל בצורה טבעית ומה באמת צריך שיהיה בבית למקרה ש..

בטיחות ושימוש בשמנים אתרים ותינוקות

בטיחות ושימוש בשמנים אתרים ותינוקות

שמנים אתריים הם דרך מופלאה לטפל בילדנו במחלות החורף,להוריד חום וכעזרה ראשונה. לשמנים אתריים יש תכונות אנטיספטיות והם יעילים במיוחד שהם פוגשים גוף קטן ,חדש וכזה שעדיין לא הספיק לצבור רעלים. אך ככל שטבעיים יהיו ,לא כל השמנים האתריים מותרים לשימוש בתינוקות וילדים וחשוב להקפיד על כללי בטיחות בסיסיים.

טיפול טבעי בסינוסיטיס

טיפול טבעי בסינוסיטיס

איך להתמודד עם סינוסיטיס בצורה טבעית, בעזרת 4 מוצרים, בניהם 2 יש בטוח בכל בית


 הריון, לידה וטיפול טבעי בתינוק


אילו מוצרים רצוי שתכירי בזמן ההריון והלידה

אילו מוצרים רצוי שתכירי בזמן ההריון והלידה

בקרוב תלדי? אלו כמה המלצות למוצרים טבעיים שיקלו בתהליך ההריון, הלידה ויתנו מענה לטיפול ראשוני בתינוק את בטח מתרגשת, ברחמך נוצרים חיים. תקופה מרגשת ובוא זמנית מלאת שאלות וחרדות שהכל יעבור קל ובשלום. בדיוק עבורך הכנתי רשימה מסודרת של מוצרי חובה להריון, לתיק הלידה, להחלמה שלך ולטיפול טבעי ראשוני בתינוק בן יומו ועד בן כמה חודשים. המוצרים טבעיים לחלוטין, נוצרו ונבחרו בקפידה עבור נשים כמוך שמבינות במרכיבים ורוצות את הטבעי והנכון ביותר עבור גופן והתינוק הרך....

סוד המרפא ללידה טראומתית - שמן אתרי ציסטוס

סוד המרפא ללידה טראומתית - שמן אתרי ציסטוס

לידה הטראומה הראשונה שעובר האדם. המעבר בתעלת הלידה אמנם לא אירוע שרובנו זוכרים בבגרותינו, אך יש לו השלכות רבות למהלך חיינו כחוויה הראשונה בה הגענו לכאן. טראומת הלידה יכולה לקבל מענה ע"י שמן ציסטוס מיד אחרי הלידה גם בטיפול אחרי 20 שנה....

השליש הרביעי - כיצד להתאושש גוף ונפש אחרי הלידה.

השליש הרביעי - כיצד להתאושש גוף ונפש אחרי הלידה.

את בהריון. הציפייה,ההתרגשות,ההתכוננות,האוכל שאת מכניסה, המחשבות שעוברות לך בראש,התחושות שאת מרגישה בבטן,הויטמינים שאת לוקחת, הציוד שאת קונה,החדר שאת מכינה,הלידה שאת רוצה - הכל הכל הכל עבורו. ואז לידה, והיא אולי הייתה קשה משציפית,החיבור הראשוני גם לא היה מיידי, ובכלל לקחו לך אותו כל כך מהר, ואז היו קצת בעיות בהנקה והוא מתעורר כל שעתיים בלילה ואת בטח רעבה וכל ך עייפה. והתפרים כואבים והמחשבות רצות, ואת גם לבד כי אין אף אחד סביבך ואת רק איתו ואז הכל נראה פתאום אחרת, והמצב רוח לא כמו שצפית ואת עדיין לבד. והכל מבולבל,לא שקט ואת לא יודעת בדיוק על מה לשים את האצבע, כי סה"כ יש לך תינוק שתמיד רצית וגם הלידה הייתה בסדר... חסר לך חיבוק, ומישהו שילחש לך - שאת ממש בסדר. את הכי טוב שאפשר.את גם לא לבד ומה שאת מרגישה כך בדיוק אנחנו מרגישות ואף אחת לא מעזה לספר, כולן שומרות בשקט בשקט...

דלקת בשורש כף היד בראייה הוליסטית

דלקת בשורש כף היד בראייה הוליסטית

אני פוגשת לא מעט נשים בקליניקה שסובלות עד מאוד מכאבים ובעיקר מתסכול,נשים,בעיקר לאחרי לידה,הן לא יכולות להרים את התינוק,מתקשות בפעולות יומיומית בבית או במקום העבודה (בעיקר לעובדות מול מחשב),נשים שניסו את הטיפול הרפואי בהמלצת הרופא מטפל אך ללא שיפור או הטבה משמעותית. אז נתחיל ונאמר שברפואה משלימה ההסתכלות שונה לגמרי מהרפואה המערבית...


אפשר להכין גם בבית

בלוג המתכונים הטבעיים שלי ממש כאן -- >

הכנת סבון מוצק טבעי

הכנת סבון מוצק טבעי

הכנת סבון מוצק טבעי הכנת סבון טבעי לחלוטין (טוב מלבד הסודה קאוסטיק אבל היא טבעית פשוט ההגדרה שלה הוא כימי.. הסודה חשובה לנו מאוד כי היא מקשרת בין שומן למים). להכנת הסבון לא נדרשים המון חומרים או מעבדה מיוחדת ולכן כל אחת שיש לה קצת זמן פנוי ואהבה לתחום יכולה בהחלט להכין סבונים לשימוש עצמי ואפילו מתנות לחג (אפרופו ראש השנה מתקרב...)

הכנת משחת שיניים מאבקת חוואר

הכנת משחת שיניים מאבקת חוואר

כל חיי סבלתי מדלקות חניכיים,אבל ההחמרה העיקרית הייתה תמיד בהריונות שלי. את אבקת החוואר גיליתי דווקא בהקשר אחר,יותר קוסמטי ונפגשנו לראשונה שהכנתי לעצמי מסכת פנים טבעית. בחלוף השנים נחשפתי לאבקת הפלא הזאת בהקשר של שיניים והצחצוח שלהם.

ברוכים הבאים לחנות "בטבע שלי".
תודה שבחרתם לרכוש את מוצריי !
חשוב שתדעו כמה דברים על מוצרי והשירותים של החנות.

משלוחים

א. המשלוחים מתבצעים ב-2 דרכים לבחירתכם - 1.דואר רשום מתבצעים ע"י דואר ישראל בעלות של 15 ש"ח,
2.חברת שילוח המתמחה בהובלה מוצרים רגישים בטמפ' מבוקרת בשם - לוג'יסטי פארם, עד הלקוח בעלות של 30 ש"ח
זמן אספקה-
1. איסוף עצמי - רעננה - ניתן לאסוף בתיאום מראש גם במיידי.
איירפורט סיטי - 24 שעות מרגע ההזמנה ניתן לאסוף בימי א-ה בין השעות 9:30-17:00 בתיאום טלפוני בלבד.
2. דואר ישראל - לדואר, כפי שאנחנו יודעים, חוקים משלו. בפועל, ההזמנה יוצאת מאיתנו 24 שעות אחרי ההזמנה, ימסר מספר מעקב במייל,אך אין אנו יכולים להתחייב על זמן הגעה מדוייק של החבילה.
ברוב המקרים, זה יקח כמה ימים בודדים, במקרים חריגים יתכנו עיכובים. אנחנו ממליצים מראש ,במידה של דחיפות למוצרים, לקחת בחשבון את הנתון הזה ולבחור בשליח עד הבית.
3.שליח עד הבית בטמפ' מבוקרת - זמן אספקה עד 3 ימי עסקים לערים מרכזיות וייעדים במרכז.
יעדים מרוחקים יותר ,עד 7 ימי עסקים, לא כולל שישי/שבת וערבי חג.
במידה והשליח ניסה ליצור קשר טלפוני ולא היה מענה,החבילה עוברת למסירה ליום שלמחרת.
ב.מוצרים יוצאי דופן שאינם קיימים במלאי ברגע הרכישה,זמן המשלוח משתנה ועלול להיות ארוך מ-10,במקרה כזה הודעה תשלח במייל לאחר השלמת הרכישה.
ג.חבילה שתשלח בדואר רשום ותחזור בגלל שלא נדרשה תחוייב שוב בדמי משלוח.
ד.תמחור המשלוח הוא נטו משקל החבילה לפי המחירון של דואר ישראל,אין לי שום מטרות רווח במשלוחים ובדרך כלל אני מעגלת למטה :).
ה. אפשר לאסוף מוצרים - קריית שדה התעופה AIRPORT CITY או- אצלי בקליניקה הביתית ברעננה ללא עלות ובתיאום מראש בטל' 0544321767 .

החזרות מוצרים וביטולים

א. זיכוי כספי - כל המוצרים ,מלבד מחרוזת ענברים ניתן להחזיר עד 3 ימי עסקים מיום הקנייה,
רק כאשר המוצר לא נפתח ,באריזתו המקורית ובדואר רשום בלבד או לאחת מנקודות האיסוף המצוינות למטה ולקבל זיכוי מלא באותה צורה שבה רכש מינוס עמלת ביטול עסקה של 5% מסהכ העסקה.
עלות המשלוח על הקונה ואין החזר של דמי משלוח.
מעל 3 ימי עסקים מרגע העסקה ינתן זיכוי לרכישה בחנות בשווי הפריטים שהוחזרו למעט דמי משלוח, הזיכוי תקף לשנה מרגע הנפקתו (ובמידת הצורך יהיה ניתן לקבל הארכה)
בקיץ - מוצרים רגישים לחום נדרש להחזירם פיזית לאחת מנקודות האיסוף - רעננה או קרית שדה התעופה ולא ינתן להחזירם בדואר רשום בשל הטמפ' הלא מובקרת.

ב. ביטול קנייה - אפשר להתחרט! זה מובן ומקובל! עד שלושה ימים מיום הרכישה ובתנאי שהמשלוח טרם יצא לדרכו תקבלו החזר מלא באותה צורת תשלום בה רכשתם.
במידה והמשלוח יצא לדרכו העלות של שליחתו חזרה,בדואר רשום על הקונה בלבד,ואז ההחזר הוא ע"י זיכוי בלבד.

ג.מחרוזות ענבר ניתנות להחלפה תוך 3 ימים מהרגע שהתקבלו אצל הלקוח,באריזתם המקורית וללא החזר של דמי משלוח. במקרה של זיכוי יש עמלת 5% ביטול הקניה.

ד.מוצרים שלא יאספו מנקודות האיסוף אחרי שבוע לא יתאפשר החזר כספי אלא זיכוי בחנות בלבד בשווי החבילה.

ה.חבילות שלא יאספו מנקודות איסוף - פיקאפ, משלוח נוסף יהיה על חשבון הלקוח.


תשלום

1. ניתן לשלם בחנות בכרטיסי אשראי.

2. ניתן לבצע רכישות על ידי תשלום בהעברה בנקאית. פרטי החשבון לתשלום ינתנו או בהודעה בפייסבוק או ב 0544321767 . רק כאשר אקבל אסמכתא לתשלום המשלוח יצא לדרך.

3.ניתן לשלם בפייפל. אזדקק לכתובת מייל של הקונה ,תשלח אליו בקשת תשלום דרך פייפל למייל ורק אז החבילה תצא לדרך.

4 ניתן לבצע תשלום במזומן בתאום בטל' 0544321767

5.במקרה של ביטול עסקה והחזר כספי יגבו 5% דמי עמלה וטיפול לפי החוק.
6. ניתן לשלם בתשלומים. בחנות ניתן לשלם ב 2 תשלומים וטלפונית יותר. לתשלומים יש עמלה של 0.75% לשני תשלומים, 3 תשלומים 1.75%.
כללי
אני עושה הכל בכדי שתקבלו את השירות המהיר והמדוייק ביותר לצורך שלכם,תמיד אשמח לשמוע על דרכים לשפר,פידבקים או סתם "חל שיפור במצבי" :).

אין להעתיק,לשכפל או לצטט ללא אישורה של ענת שיינרמן,תמונות או מלל הכתוב על פי חוק זכויות יוצרים. כל המחליט לעשות זאת בכל זאת מסתכן בקרמה רעה ותביעה בבית משפט.
x

#{title}

#{text}

#{price}