חיזוק ספטמבר - הכנת גופכם לחורף ב-9 ימים בלבד

 

image alt
 

אני מזמינה אתכם להקדים תרופה למכה ולחזק את עצמכם ואת ילדיכם לפני החורף, באמצעות ה"חיזוק ספטמבר" ההומיאופתי של דר' קיי,
אשר מוכיח את עצמו שנה אחרי שנה.

חבל לפספס את ההזדמנות להתחזק… רק ל- 9 ימים בין ה- 21/9 ועד ל- 29/9!

מידי שנה בחודש ספטמבר לינוי הופמן - ד"ר קיי,
רוקחת תמצית שבמהלך השנים קיבלה את השם "חיזוק ספטמבר" מאחר וניתן לקחת את הפורמולה הזו רק בתאריכים מאוד מסויימים והם ה  21-29/9 כלומר סה"כ 9 ימים.

למה בתאריכים אלו?

פעמיים בשנה, ב-21 לספטמבר וב-21 למרץ, השמש זורחת בדיוק באותה נקודה במזרח ומטילה צל זהה על שני צידי כדור הארץ כך שבימים אלו, כמות האור בחלק העליון של כדור הארץ זהה לכמות האור בחלק התחתון של כדור הארץ והשיא הוא כשהשמש מגיעה לנקודת אמצע ויוצרת בקרני השמש מעין צורת יהלום המאחד את ארבעת הכיוונים ויוצר איזון אנרגטי לקראת מחזור עונות חדש. ימים אלו קרויים ימי השוויון הסתווי והאביבי וברוב התרבויות העתיקות ממצרים ועד סין,  קיבלו ימים אלו התייחסות מיוחדת. לפי היהדות בה לוח השנה צמוד לעונות החקלאות, זהו זמן ההבשלה והבציר וזמן של התחדשות ויצירה. בני המאיה, התרבות העתיקה והמיוחדת, ייחסו לימים אלו משמעות מיוחדת כימים בהם נפתח שער לאנרגיה חדשה (ממש כמו בימים החשובים ביהדות) ויש בהם יכולת לצמוח ולברוא דברים חדשים, להתחבר לכוחות השמים ולהגשים את המשאלות שלנו יחד עם התחדשות מחזור העונות החדש.

בד"ר קיי הבינו שאת האנרגיה המיוחדת שיש בימים האלו ניתן לנצל לטובת חיזוק האנרגיה בגוף ובפיתוח מיוחד יצרנו את חיזוקית ספטמבר שפועלת בדיוק עם אנרגיית הימים האלו.

למה לחזק את הגוף לקראת החורף?

אחרי שנים בהם בכל חורף פעלנו לעזור להורים הנלחמים בשפעות ותחלואי החורף ומנסים לשרוד את החורף בלי קשים ושלל תרופות  הבנו את המקור בו אפשר לחזק את הילדים ואותנו המבוגרים, כך שגם החורף יעבור בשלום מבחינה בריאותית. כבר כמה שנים שהורים רבים פונים אלנו לקראת ספטמבר ורוכשים את "חיזוקית ספטמבר" לכל המשפחה.  התגובות הן נפלאות ואנחנו שמחים לדעת שיש פתרון.

מה אמהות מספרות?

מספרת איילת להב:   כבר בסיבוב הראשון של הרמדי המופלא הזה, שרוקחת באהבה ובידע אדיר לינוי הופמן, הרגשתי בהבדל העצום בין השנה שלפני לשנה שבעקבות הנטילה של החיזוק. ההבדל ניכר בעיקר על ילדיי. חיינו בקיבוץ קטן ולרוב ילדים חולים שם בסבבים. רק הילדים שלי נשארו בריאים באופן כמעט מלא.לאורך כל תקופת החורף והמחלות ואפילו אם נדבקו בוירוס, הגוף שלהם ידע להלחם במחלה במהירות גבוהה והסימפטומים הרגילים בקושי נראו או.השפיעו על התפקוד שלהם או שלי. כמובן שבשנה שלאחר מכן לא הססתי לרגע ורכשתי ערכה שלמה לכל המשפחה. אגב, בשנה השניה יצאנו לטייל במרכז אמריקה בתקופת החורף והילדים היו בריאים וחזקים. כששאלתי את לינוי אם זה חיוני גם למקומות חמים, הסתבר לי שהפורמולה היא פרי פיתוח קוסטה ריקני לשם נסענו לראשונה. גם השנה אצטייד בערכה ואדאג מראש לחזק את מערכת החיסון שלי ושל ילדיי. תודה לך לינוי שאת כאן כדי לעזור ולשנות!

ואריאלה רנקביץ מספרת על המשפחה שלה:

חייבת לספר על החוויה המדהימה שלנו – כל המשפחה, עם החיזוק של DR. K. מהיכרותי עם לינוי והחברה כדולה, אני יודעת שמדובר בחומרים מובחרים וברמדי'ז שעובדות. הזמנו לכל המשפחה את הרמדי'ז והקפדנו בדבקות על המינונים. בפועל – כשמדובר בבעלי שהוא גנן בגן ילדים, לא חלה ולו פעם אחת (!), הבת שלי, שהיתה בגן חובה – לא חלתה ולו פעם אחת (!), אני, שתמיד הייתי חולה לפחות פעם אחת – לא חליתי אפילו פעם אחת (!) והקטנצ'יק שלי, בן שנתיים – העלה חום פעמיים והוריד אותו תוך 24 שעות, לבד. אם זה לא מדהים – אני לא יודעת מה זה. וכן, כל המשפחה המורחבת מצטרפת ותרכוש השנה. אין תופעות לוואי, אין צריכה יומיומית, 9 ימים של הקפדה וחורף חופשי ממחלות!

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחות רבות שבחרו להתחיל את השנה החדשה  עם חיזוקית ספטמבר ולהמשיך לתוך שנה נפלא מחוזקים יותר, בריאים, ללא שפעות וצינונים.

להזמנה ומידע נוסף על "חיזוקית ספטמבר " :
רכישת חיזוק מבוגר 
רכישת חיזוק תינוק/ילד עד גיל 10 

מאחלת לכם התחלות משמחות ,קלות ותמיד בבריאות שלמה.

 

השאירו את הפרטים שלכם, וניצור קשר בהקדם....

x

#{title}

#{text}

#{price}