חיזוק ספטמבר|תינוקות וילדים |ספטמבר 2023!

 • 75.00
 • אפשרויות:
  מבצע ילד+מבוגר ב 140 ש"ח
אזל המלאי
הזמן הנותר לתחילת לקיחת החיזוק 2023:
(מהרו והזמינו המלאי מוגבל)


מידי שנה בחודש ספטמבר ד"ר קיי רוקחת תמצית שבמהלך השנים קיבלה את השם "חיזוק ספטמבר" מאחר וניתן לקחת את הפורמולה הזו רק בתאריכים מאוד מסויימים והם ה  21-29/9 כלומר סה"כ 9 ימים.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  משלוחים:
  חשוב שתדעו כי ב 98% מההזמנות בשיטת שליח עד הבית הלקוחות שלנו קיבלו את ההזמנה ביום שלמחרת!
  המשלוחים שלנו מהירים מאוד כי אנחנו מבינות שיש צורך מיידי.

  שליח מהיר ומפנק עד הבית - 36 ש"ח
  בחברת שילוח משתנה בהתאם לכתובת המגורים וצורך המוצר בהובלה רגילה / טמפ' מבוקרת.

  שירות PICKUP נקודת איסוף מבית עסק - 20 ש"ח (עד 3 ימי עסקים)

  דואר רשום - 18 ש"ח (עד 20 יום)

  איסוף עצמי:
  רעננה / בני ברק. מותנה בתיאום מראש במספר 0544321767
  כל הפרטים על מחירי משלוח וזמני הגעה בקישור
  (העתיקו אותו ובצעו הדבק בחלונית חדשה) - https://goo.gl/op8Ehz
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה והחזרת מוצרים:
  *לפי המועצה הישראלית לצרכנות לא ניתן להחזיר ולהזדכות על מוצרים אשר נכללים בקטגוריית "תוספי מזון", לפי כך, אין החנות מזכה או מקבלת חזרה תוספי תזונה בין אם נפתחו או לא היו בשימוש כלל*
  1) זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק, תוך 48 שעות ממועד הרכישה.
  ביטול ההזמנה יבוצע בכתב לפני שליחת המוצר חזרה. עלות משלוח ההחזרה תנוכה מסך הזיכוי. זיכוי יאושר בתנאי שהפריט/ים יוחזר ללא פגם ו/או נזק ו/או שימוש ועם התווית המקורית כפי שהתקבל.
  במידה והמוצר הוחזר שלא כמצוין בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה.
  2) במקרה של ביטול עסקה והחזר כספי יגבו 5% דמי עמלה וטיפול לפי החוק גם על הזמנות שבוטלו לפני שליחתם.
  4) החזר כספי יוחזר באותה הדרך בה שילמת . החזר בכרטיס אשראי הוא אינו מיידי וזיכוי על ההזמנה יופיע בחודש החיוב הבא בפירוט האשראי.
  זיכוי בפייפל , אפליקציה או העברה בנקאית יהיה זיכוי מיידי עד 48 שעות טיפול - בכפוף לתקנון של כל אחת מהחברות.
  5) מעל 48 שעות מרגע העסקה יינתן זיכוי לרכישה בחנות בשווי הפריטים שהוחזרו למעט דמי משלוח, הזיכוי תקף לשנה מרגע הנפקתו (ובמידת הצורך יהיה ניתן לקבל הארכה).
  6) מוצרים רגישים לחום נדרש להחזירם פיזית לאחת מנקודות האיסוף - רעננה או קרית שדה התעופה (בתיאום מראש) בשל הטמפ' הלא מובקרת.
  7) ביטול קנייה - אפשר להתחרט! זה מובן ומקובל! עד שלושה ימים מיום הרכישה ובתנאי שהמשלוח טרם יצא לדרכו תקבלו החזר מלא באותה צורת תשלום בה רכשתם.
  במידה והמשלוח יצא לדרכו העלות של שליחתו חזרה,בדואר רשום על הקונה בלבד,ואז ההחזר הוא ע"י זיכוי בלבד.
  8) פירוט המוצרים שלא ניתן להחזיר ולהזדכות עבורם -
  תוספי תזונה, מוצריי היגיינה נשית רב פעמית, תמצית אישית בפרחי באך, מחרוזת ענבר בהזמנה אישית או כל מוצר אשר נרקח והוכן באופן אישי עבורך.
  9)מוצרים שלא יאספו מנקודות האיסוף /פיקאפ לא יתאפשר החזר כספי אלא זיכוי בחנות בלבד בשווי החבילה.
  10) לקוחה שלא תאשר קבלה של המשלוח מחברת השליחויות -אינה זכאית לזיכוי כספי.
  10)החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי והיחידי בהגדרת מצב סחורה שמוחזרת.
  11)שימוש שלא כראוי במוצר שלא לפי הייעוד שלו או ההנחיה המצורפת לטיפול ושמירה על המוצר וכל נזק שייגרם למוצר או בעקבות כך אינו זכאי להחזר.

חיזוק ספטמבר
אספקה החל מה 13.8

מידי שנה בחודש ספטמבר ד"ר קיי רוקחת תמצית שבמהלך השנים קיבלה את השם "חיזוק ספטמבר" מאחר וניתן לקחת את הפורמולה הזו רק בתאריכים מאוד מסויימים והם ה  21-29/9 כלומר סה"כ 9 ימים.

למה בתאריכים אלו?

פעמיים בשנה, ב-21 לספטמבר וב-21 למרץ, השמש זורחת בדיוק באותה נקודה במזרח ומטילה צל זהה על שני צידי כדור הארץ כך שבימים אלו, כמות האור בחלק העליון של כדור הארץ זהה לכמות האור בחלק התחתון של כדור הארץ והשיא הוא כשהשמש מגיעה לנקודת אמצע ויוצרת בקרני השמש מעין צורת יהלום המאחד את ארבעת הכיוונים ויוצר איזון אנרגטי לקראת מחזור עונות חדש. ימים אלו קרויים ימי השוויון הסתווי והאביבי וברוב התרבויות העתיקות ממצרים ועד סין,  קיבלו ימים אלו התייחסות מיוחדת. לפי היהדות בה לוח השנה צמוד לעונות החקלאות, זהו זמן ההבשלה והבציר וזמן של התחדשות ויצירה. בני המאיה, התרבות העתיקה והמיוחדת, ייחסו לימים אלו משמעות מיוחדת כימים בהם נפתח שער לאנרגיה חדשה (ממש כמו בימים החשובים ביהדות) ויש בהם יכולת לצמוח ולברוא דברים חדשים, להתחבר לכוחות השמים ולהגשים את המשאלות שלנו יחד עם התחדשות מחזור העונות החדש.

אנחנו, בד"ר קיי הבנו שאת האנרגיה המיוחדת שיש בימים האלו ניתן לנצל לטובת חיזוק האנרגיה בגוף ובפיתוח מיוחד יצרנו את חיזוקית ספטמבר שפועלת בדיוק עם אנרגיית הימים האלו.

למה לחזק את הגוף לקראת החורף?

אחרי שנים בהם בכל חורף פעלנו לעזור להורים הנלחמים בשפעות ותחלואי החורף ומנסים לשרוד את החורף בלי קשים ושלל תרופות  הבנו את המקור בו אפשר לחזק את הילדים ואותנו המבוגרים, כך שגם החורף יעבור בשלום מבחינה בריאותית. כבר כמה שנים שהורים רבים פונים אלנו לקראת ספטמבר ורוכשים את "חיזוקית ספטמבר" לכל המשפחה.  התגובות הן נפלאות ואנחנו שמחים לדעת שיש פתרון.

למי המוצר מתאים?
לכל המשפחה
*ילדים מעל גיל 10 יזדקקו לפורמולת של מבוגר.
*שימו לב - כל אדם זקוק לבקבוק שלם אחד.

מה אמהות מספרות?

מספרת איילת להב:   כבר בסיבוב הראשון של הרמדי המופלא הזה, שרוקחת באהבה ובידע אדיר לינוי הופמן, הרגשתי בהבדל העצום בין השנה שלפני לשנה שבעקבות הנטילה של החיזוק. ההבדל ניכר בעיקר על ילדיי. חיינו בקיבוץ קטן ולרוב ילדים חולים שם בסבבים. רק הילדים שלי נשארו בריאים באופן כמעט מלא.לאורך כל תקופת החורף והמחלות ואפילו אם נדבקו בוירוס, הגוף שלהם ידע להלחם במחלה במהירות גבוהה והסימפטומים הרגילים בקושי נראו או.השפיעו על התפקוד שלהם או שלי. כמובן שבשנה שלאחר מכן לא הססתי לרגע ורכשתי ערכה שלמה לכל המשפחה. אגב, בשנה השניה יצאנו לטייל במרכז אמריקה בתקופת החורף והילדים היו בריאים וחזקים. כששאלתי את לינוי אם זה חיוני גם למקומות חמים, הסתבר לי שהפורמולה היא פרי פיתוח קוסטה ריקני לשם נסענו לראשונה. גם השנה אצטייד בערכה ואדאג מראש לחזק את מערכת החיסון שלי ושל ילדיי. תודה לך לינוי שאת כאן כדי לעזור ולשנות!

ואריאלה רנקביץ מספרת על המשפחה שלה:

חייבת לספר על החוויה המדהימה שלנו – כל המשפחה, עם החיזוק של DR. K. מהיכרותי עם לינוי והחברה כדולה, אני יודעת שמדובר בחומרים מובחרים וברמדי'ז שעובדות. הזמנו לכל המשפחה את הרמדי'ז והקפדנו בדבקות על המינונים. בפועל – כשמדובר בבעלי שהוא גנן בגן ילדים, לא חלה ולו פעם אחת (!), הבת שלי, שהיתה בגן חובה – לא חלתה ולו פעם אחת (!), אני, שתמיד הייתי חולה לפחות פעם אחת – לא חליתי אפילו פעם אחת (!) והקטנצ'יק שלי, בן שנתיים – העלה חום פעמיים והוריד אותו תוך 24 שעות, לבד. אם זה לא מדהים – אני לא יודעת מה זה. וכן, כל המשפחה המורחבת מצטרפת ותרכוש השנה. אין תופעות לוואי, אין צריכה יומיומית, 9 ימים של הקפדה וחורף חופשי ממחלות!

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחות רבות שבחרו להתחיל את השנה החדשה  עם חיזוקית ספטמבר ולהמשיך לתוך שנה נפלא מחוזקים יותר, בריאים, ללא שפעות וצינונים.

 

חיזוקית ספטמבר ילדים:

רכיבים: גליצרין צמחי, ורד הכלב, אכינצאה אנגוסטיפוליה, אסרולה.

מכילה 30 מ"ל
הוראות שימוש:

יש לקחת מה 21.9 עד ה 29.9 כולל. 4 פעמים ביום, 5 טיפות ישירות לפה או מהול בקצת מים. ניתן להמשיך לקחת גם לאחר התאריך עד גמר הבקבוק.

הפורמולות לילדים ולמבוגרים שונות זו מזו.

 

שאלות נפוצות:

האם התמצית מתאימה לטבעוניים?

בהחלט.

האם יש תופעות לוואי?
עונה ד"ר קיי-

"למיטב ידעתי ונסיוני אין תופעות לוואי אך בשנים קודמות היו שדיווחו על תחושת צינון בתקופה של אותם ימים, אני מייחסת זאת לתאריכים שבדר"כ מהווים חילוף עונה ולכן אנשים חווים סימפטומים בין עם הם לוקחים חיזוק ובין שאינם לוקחים אך חשוב לדעת ולקחת בחשבון (ממשיכים לקחת את החיזוק בכל זאת ובמידת הצורך הולכים להיבדק)."

 

 
 
 
חוות דעת
חוות דעת - חיזוק ספטמבר|תינוקות וילדים |ספטמבר 2023!
ממליצה
כמו בכל שנה אני חוזרת וקונה והמוצר הזה מציל אותנו
חוות דעת - חיזוק ספטמבר|תינוקות וילדים |ספטמבר 2023!
קסם פשוט!
אני לא יודעת איך הפורמולה הזאת עובדת ואני באמת פחות מאמינה בכל הדברים
האלו בדר"כ, אבל זה פשוט קסם.
הילדים שלי עוברים חורפים פשוט מבלי לחלות
ואני כל שנה כל כך בלחץ לפספס חח.
אז תזמינו! ותשאירו לי גם
חוות דעת - חיזוק ספטמבר|תינוקות וילדים |ספטמבר 2023!
הצלה! ממליצה
הפורמולה ששינתה את חיינו.
בהמלצתה של ענת , התחלנו לקחת חיזוק עבור הבן שלי, תינוק בן 9 חודשים
שלא הפסיק לסבול מהתקפי קוצר נשימה
והמון התקררויות , לצד מוצרים נוספים מחזקים
והחורף עבר בבריאות טובה.
חוות דעת - חיזוק ספטמבר|תינוקות וילדים |ספטמבר 2023!
לקחת לילדים וגם להורים לא פחות חשוב
לוקחים ומקפידים כל שנה,
תודה ענת שהכרת לנו את הפורמולה וכן,
את דואגת לשלוח לנו תזכורת חודש לפני לקנות בכל שנה.
x

#{title}

#{text}

#{price}